Skákací hrady

Kdo by netoužil mít na jakékoliv dětské oslavě vlastní skákací hrad. My Vám toto přání rádi splníme a máte možnost si vybrat z několika typů na míru přesně Vašim potřebám. Nabízíme zapůjčení několik různých variant a nabídku budeme průběžně rozšiřovat.

Veškeré hrady obsahují kompletní příslušenství včetně ventilátorů, krycích plachet, prodlužovacích kabelů s ochranou a upevňovacích kolíků. V ceně hradu však máte také dovoz a instalaci na místě , stejně tak jako následnou demontáž a odvoz hradu. V okolí Doks u Máchova jezera je tato služba zdarma a pro delší vzdálenosti máme velmi nízké sazby.

Vybraný hrad z naší nabídky si můžete zarezervovat pomocí rezervačního formuláře a detaily k jednotlivým hradům naleznete níže.

Největší hrad z naší nabídky je "Profík". Vyroben je ze speciálního D-Tex materiálu a je vhodný pro větší rodinné oslavy, ale také i pro veřejné akce a dlouhodobé použití např. na Matějské pouti :) . Obsahuje veškeré bezpečnostní prvky dle EN14960 jako jediný výrobek tohoto druhu v EU. Nosnost hradu je 180 kg a rozměry po instalaci 4 x 4 x 3 metry.

Nejdelším hradem v nabídce je "Megaskluzavka". S délkou 6 metrů umožňuje dětem zažít nejdelší možnou kluznou dráhu, ale i přesto se najde prostor na řádění a skákání v její zadní části. Skluzavku doporučujeme s ohledem na výšku a rychlost dětem od 5 ti let, ale s dostatečným rodičovským dohledem se věkové meze nekladou. Jediným limitem je pak zatížení a to je Max 40 kg osoba a 180 kg celkově.

Mašinka” je jeden z hradů pro menší děti. Klouzačky na přední a zadní straně zajistí mnoho zábavy, stejně tak jako mega skákací plocha uprostřed lokomotivy. Díky svým obdélníkovým rozměrům se hodí na zahrádky u řadovek či dvorky venkovských stavení malých železničářů :) Maximální zatížení hradu je 140 kg při rozměrech 4,9 x 2,15 x 2 m.

Skákací hrad "Dráček" vytvořený na základě motivu Disney dráčka z pohádky o Penelope rozjasní oči každého dítěte během jakékoliv zahradní oslavy. Pro maximální zábavu v něm naleznete skluzavku, bazének s kuličkami, velkou skokanskou plochu, tunely a mnoho dalšího. Kvalitní zpracování zajistí zábavu Vašich ratolestí na dlouhou dobu a s nejvyšší mírou bezpečí u této řady hradů zajištěnou například vyztuženými sítěmi po celém obvodě hradu. Rozměry patří mezi menší hrady, tj. 3,5 x 3,5 x 2,2 metru.

Načítám...