• 777 876 941
  • info@fendr.cz
  • Doksy u Máchova jezera

Outsourcing

Každý podnikatel ví, že největším zlatem jeho firmy jsou zaměstnanci a obchodní partneři. Díky aktivitám, které poskytujeme nejen v rámci zábavních akcí a facility managementu máme široké portfolio obchodních partnerů poskytujících široké portfolio služeb a zákazníků, kteří tyto služby vyhledávají.

Outsorcing neznamená ztrátu kontroly, ale rozšíření kapacity jak pro krátkodobé výkyvy poptávky, tak pro zajištění externích expertů plně integrovaných do Vašich struktur. Míra řízení je závislá na vzájemné dohodě a společně definované integrační analýze.

Outsourcing ne vždy znamená úsporu. Každý požadavek je proto podroben důkladné finanční analýze a zákazníkovi jsou nabídnuty nejvhodnější aplikovatelné varianty.

Ousourcing není omezen typem služby. Zajistit lze takřka cokoliv a i my pro nadstandardní služby využíváme služeb externích poradců a expertů. Každý jsme odborníkem ve svém oboru a pouze spolupráce těch nejlepších pomůže udržet nám všem náskok před konkurencí.

Neříkáme, že umíme zajistit cokoliv a propojit kohokoliv, ale víme že uděláme maximum pro Vaši spokojenost. Ozvěte se nám a společně nalezneme cestu k naplnění většiny Vašich požadavků.