• 777 876 941
  • info@fendr.cz
  • Doksy u Máchova jezera

Firemní služby

Každý podnikatel ví, že největším zlatem jeho firmy jsou zaměstnanci a obchodní partneři. Díky aktivitám, které poskytujeme nejen v rámci zábavních akcí a facility managementu máme široké portfolio obchodních partnerů poskytujících široké portfolio služeb a zákazníků, kteří tyto služby vyhledávají.

Dodávat full frame firemní služby námi, neznamená ztrátu kontroly, ale rozšíření kapacity jak pro krátkodobé výkyvy poptávky, tak pro zajištění externích expertů, služeb a zdrojů plně integrovaných do Vašich struktur. Míra řízení je závislá na vzájemné dohodě a společně definované integrační analýze.

Špatně nastavený outsourcing však ne vždy znamená úsporu. Každý požadavek je proto podroben důkladné finanční analýze a zákazníkovi jsou nabídnuty nejvhodnější aplikovatelné varianty, tak aby byl náš vzájemný vztah férový a vždy “win-win”

Nejsme omezeni typem služby. Zajistit lze takřka cokoliv a i my pro nadstandardní služby nebo výkyvy využíváme služeb externích poradců a expertů. Každý jsme odborníkem ve svém oboru a pouze spolupráce těch nejlepších pomůže udržet nám všem náskok před konkurencí.

Neříkáme, že umíme zajistit cokoliv a propojit kohokoliv, ale víme že uděláme maximum pro Vaši spokojenost. Ozvěte se nám a společně nalezneme cestu k naplnění většiny Vašich požadavků.