Párty a svatební vybavení

Nejen skákací hrady jsou zárukou dobré zábavy. Hosté si musí mít kam sednou, čím se zabavit a například být i schováni před nástrahami počasí. Vše co Vás může napadnou i co by Vás nikdy nenapadlo najdete zde, v sekci vybavení pro párty, event nebo svatbu.

Velkým hitem posledních sezon se stalo kompletní venkovní kino, které lze využít i ve vnitřních prostorech. Sada obsahuje nejen výkonný projektor, ale také profesionální ozvučení BOSE, velké projekční plátno a k sezení pak nafukovací pytle pro všechny hosty všech věkových kategorií.

Pro svatby a nejen ty máme k dispozici velký stan, svatební skládací židle, vysoké stolky s přehozem a mnoho dalších položek. Kompletní seznam Vám zašleme na vyžádání a výbrané položky je možno si zarezervovat pomocí formuláře níže.

Veškeré vybavení je rozváženo zdarma v rámci okolí Doks u Máchova jezera včetně zajištění instalace na místě. Věříme, že pouze tak můžeme zajistit nejvyšší kvalitu služeb a bezpečnost Vás a Vašich hostů.

Jednotlivé vybavení si můžete zarezervovat pomocí formuláře. Pro více produktů v rámci jedné objednávky nás kontaktujte a připravíme Vám individuální kalkulaci.

Načítám...